Emin stopama slavnih košarkaša

U nedelju, 10. februara, naš učenik, Emin Eminbegović, po prvi put je ušao u zapisnik sa ubačenih 4 poena, u meču KLS-a između Novog Pazara i Spartaka iz Subotice koju je domaćin dobio sa 103-73.

U predivnoj atmosferi u hali Pendik, naš Emin je odigrao fenomenalnu partiju. Moramo napomenuti i to da Emin ima samo 17 godina i da ga čeka svetla budućnost.

Želimo mu sve najbolje u nastavku sezone, još mnogo poena, a pošto je plejmejker i još mnogo asistencija. Nadamo se da će poći stopama našeg slavnog Mirsada Jahovića, jer smo ubeđeni da on to može. Ponosimo se njime.