Etwinning projekat

Danas smo obeležili kraj projekta i podelili našim učenicima sertifikate eTwinning nacionalnog tima za podršku u Srbiji. Projekat „Dizajnirajte sopstvenu radionicu“ odnosi se na umetnost, dizajn, kulturu, životnu sredinu i informacionu tehnologiju. Jezik projekta je engleski. Postoji 9 partnerskih škola iz Turske, Jordana i Srbije. Projekt Menadžer : Dženana Raždaginac, Projekt Supervizor: Fatih Uğurlu i Bırcan Aydoğdu, učenice : Ajša Hudović I9, Ajša Međedović I11, Nerma Hot I9, Merjem Sinanović I9 i Hana Tripković I9.

. Projekat je u konkurenciji za projekat godine, nadamo se najboljem uspehu.