Još jedna potvrda kvaliteta

Na adresu naše škole stiglo je jako zanimljivo pismo iz Beograda. To je bilo pismo koje nam potvrdi još jednom da je naša škola od samog njenog osnivanja pa do dana današnjeg davala kadrove koji ostavljaju tragove i u drugim obrazovnim institucijama, drugim gradovima, pa i državama. O čemu se radi pročitajte i sami u priloženom:

Jako smo ponosni na našu učenicu Ilmu. Želimo joj još puno uspeha u daljem školovanju, poslu i životu. A mi? Pa, mi nastavljamo po starom, stazom stvaranja najznačajnih ljudi ove zamlje, a i šire. Gimnazija Novi Pazar.