Produžen raspust do 25. februara

Osnove i srednje škole na teritoriji grada Novog Pazara neće raditi sledeće nedelie.Prvi radni dan za učenike i nastavnike je 25. februar 2019.

Odluka je doneta na inicijativu Saveta za zdravlje i Saveta za javno zdravlje, sa ciljem da se spreči broj obolelih od gripa, prvenstveno u predškolskom i školskom uzrastu.

"Doneta odluka da raspust za đake traje i sledeće nedelje, kako bi smo sprečili epidemiju gripa sa kojom se suočavaju građani u okruženju. Zelimo da sačuvamo zdravlje naših sugradana i da smanjimo tendenciju širenja virusa", rekao je član Gradskog veća Fevzija Murić ovim povodom.

Gimnazija Novi Pazar učenicima i profesorima kao i svim članovima školske uprave želi ugodnu narednu nedelju i želi da ostanete zdravi.

10 views