top of page

Promocija knjige našeg maturanta Ramiza Tutića

Updated: Jun 13, 2021

Profesori i učenici gimnazije juče su prisustvovali promociji knjige našeg maturanta Ramiza Tutića. Program je vodila njegova drugarica iz razreda a stihove su kazivali bivši gimnazijalci Enes Duplak i Amar Ličina.

O knjizi koja je svima izmamila emocije govorili su profesori Zehnija Bulić i Sanja Gemaljević. Naš svestrani Ramiz je na kraju pročitavši svoje dve pesme stavio pečat na ovaj dogadjaj i priredio nam još jedno zadovoljstvo poklonivši svim prisutnima svoju knjigu, sa posvetom.

Zahvala pripada biblioteci: Dositej Obradović koja je podržala ceo Ramizov projekat.Samo napred, mladi, svestrani čoveče.


32 views0 comments

Recent Posts

See All

Пријавa за пријемни испит

Поштовани, У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину, у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити п

Commentaires


bottom of page