top of page

Radionica: "Moje je pravo da znam svoja prava i obaveze"

Dana 29.03. i 30.03.2022. godine u prostorijama Kulturnog centra Novi Pazar, održane su radionice na temu: "Moje je pravo da znam svoja prava i obaveze". U okviru projekta "Osnaživanje predstavnika mladih i policije u oblasti prevencije maloletničkog kriminala" ,

a pod pokroviteljstvom MPNTR, OEBS-a i Udruženje gradjana Prijatelji dece Srbije. Aktivno učešće su dali učenici- predstavnici Učeničkog Parlamenta Gimnazije sa koordinatorom Aidom Grišević, psihologom škole.

211 views0 comments

Recent Posts

See All

Пријавa за пријемни испит

Поштовани, У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину, у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити п

Comments


bottom of page