Raspust? Pa mi i dalje radimo

Updated: Aug 26, 2019

Iako su naši đaci i profesori uveliko na letnjem raspustu, naša škola i dalje radi. Zašto? Zato što se renovira i postaje elitno mesto u gradu.

Još od kraja školske godine, radovi na i unutar naše škole su započeti. Trenutno na rekonstrukciji škole radi preko 30 radnika, svakodnevno.

Njima želimo uspešan posao i da nastave istim tempom i da radovi budu završeni u obećanom roku, a đacima i profesorima želimo da poručimo, da napune baterije na tekućem odmoru i da ih pripremimo na iznenađenje koje im sledi, a to je potpuno nova škola, željna širenja znanja i radne atmosfere.

Nova školska godina počinje, sa malim zakašnjenjem, 16. septembra 2019.godine.