top of page

Učenica generacije

Dana 11.06.2021. na sednici Nastavničkog veća doneta je odluka da se Sara Mulić proglasi učenicom generacije. Svojim neverovatnim zalaganjem u protekle četiri godine Sara je na okružnim i republičkim takmičenjima iz više predmeta ostvarila izuzetne rezultate. Osim što je našu školu predstavljala širom Srbije, učestvovala je i u mnogim vannastavnim aktivnostima dajući svoj doprinos na različitim poljima.

Čestitamo Sari na svim dosadašnjim postignutim uspesima i želimo joj puno sreće u nastavku školovanja.


117 views0 comments

Recent Posts

See All

Пријавa за пријемни испит

Поштовани, У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину, у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити п

Comments


bottom of page