Dino Žunić, osvojio je II nagradu na republickom takmičenju iz matematike

U subotu, 16. marta u Novom Sadu održalo se republičko takmičenje iz matematike, na kojem je naš učenik prvog razreda, Dino Žunić, osvojio drugo mesto.

Konkurencija je bila jaka. Učestvovali su svi njegovi najbolji vršnjaci iz cele Srbije, ali, kako kaže, spremao se dugo za ovo takmičenje i na kraju je ostvario izvanredan rezultat.

O narednom nivou takmičenja, Dino i njegov profesor Zijad Kamberović će biti uskoro obavešteni, a mi mu želimo puno uspeha ne samo na tom, već i na ostalim kako školskim tako i životnim takmičenjima.