top of page

Nagradjene učenice

Naša učenica Belkisa Redžović osvojila je prvo mesto na konkursu Vukovo zvono u Loznici.Sara Mulić je pohvaljena u ciklusu pesama "Prvo slovo". Čestitamo im i želimo im puno uspeha u daljem školovanju i radu.Naši učenici osvoje medalje i pohvalnice gde god se pojave.Čestitamo svima koji školu afirmišu na poljima i u delokrugu svog rada. Škola je uvek pružala i pružaće logistiku i podršku svima koji

žele a ne žale truda i rada da se naša deca afirmišu a time potvrde kvalitet rada ustanove.
57 views0 comments

Recent Posts

See All

Пријавa за пријемни испит

Поштовани, У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину, у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити п

تعليقات


bottom of page