top of page

Novinarima Gimnaziona održan seminar

Novinarima školskog časopisa je održan seminar u portalu A1 na kojem su se bliže upoznali sa osnovama i pravilima novinarskog rada.


Ovaj seminar je omogućio ucenicima da jos vise unaprede svoja znanja i novinarske veštine,naučili su mnoge nove stvari za koje do sada nisu znali kako bi ubuduće bili jos profesionalniji u onom sto rade.

Seminar je održan u novootvorenom portalu A1.Održao ga je urednik portal A1 Enes Radetinac.Od njega pored toga što su saznali mnoge korisne stvari dobili su korisne kritike,ali i pohvale.Takođe su sva teorijska znanja učenicima predstavljena praktičnim primerima.

Učenicima je drago jer su stekli još jedno lepo iskustvo koje ce im mnogo značiti u daljem radu.Učenici su isli u pratnji prof. Nuvare Agovic i prof. Sanje Lešević.


Amina Emrović

958 views0 comments

Comments


bottom of page