top of page

Održana tribina o adolescenciji “Proživiš ili preživiš- jedno slovo, a u njemu celi život”

Na tribini u holu novopazarske Gimnazije je prisustvovao veliki broj učenika iz više škola, roditelja i gostiju govorili su psihološkinje Alma Mujagić, Fazila Juković i Emira Kolašinac, kao psihijatar Amir Kajkuš.Cilj ovog predavanja bio je ukazati na to kako neadekvatan odgovor na adolescentne krize i neadekvatna komunikacija s decom mogu doprineti pojavi nepoželjnih oblika ponašanja kod adolescenata.

Kroz razgovore i pitanja prisutni su imali priliku upoznati se sa specifičnostima ove razvojne faze i poželjnim načinima prevladavanja krize koju ona sa sobom nosi, kako bi se spriječile negativne posledice po adolescente.

Organizatorke ove tribine bile su profesorice psihologije iz Gimnazije, Samina Ćorić, Nezrina Nicević i Aida Grišević.
101 views0 comments

Recent Posts

See All

Пријавa за пријемни испит

Поштовани, У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину, у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити п

Comments


bottom of page